Archív kategorií: Bedminton

Bedmintonové turnaje

Ako prvý turnaj v dvojhre vám spomeniem turnaj starších žiakov, ktorý sa konal počas bedmintonového krúžku dňa 3.11.2022 a hralo sa na dva sety do 11:

Šimon Šimko – Filip Boda 2:0, Martin Lacko – Mišo Krupáš 0:2

Šimon – Martin 2:0, Mišo – Filip 2:0 Pokračovať v čítaní

Bedmintonové kolotoče

Počas bedmintonového krúžku zvyknem organizovať pre žiakov i obľúbené bedmintonové kolotoče, kde najlepší traja žiaci vždy dostanú na pamiatku i medailu! Samozrejme pre všetkých sa ujdú aj tie sladkosti. No, oplatí sa prísť teda na bedminton, ktorý je každý štvrtok od 13:30 hod do 15:30 hod. vo veľkej telocvični. Kúpil som 60 medailí, tak hádam sa ujde aspoň po jednej pre každého. Pokračovať v čítaní

Vianočný vinš

Končí sa zas ďalší rôčik, do nového je len krôčik.
Vianoce Vám prajem šťastné, od Ježiška dary krásne.
K tomu lásky do balíčka hodne zdravia a šťastíčka.  

uč. Falis

Moje krúžky v šk. roku 2022/2023

Milí žiaci, milí rodičia,

v tomto školskom roku 2022/2023 budem mávať volejbal vo veľkej telocvični v stredy od 13:40 do 15:30 a bedminton tiež vo veľkej telocvični vo štvrtky od 13:40 do 15:30 hod.

Volejbal som dal pre druhý stupeň, lopty mám svoje, i mäkšie i extraligové. Rád by som mladších žiakov zapojil do MIDI a MINI, hrá sa volej na menšie ihriská. Najprv by sa naučili podávať, stačí zdola, lebo bez podania sa nedá zahrať. Potom by som šiel na odbíjanie zhora – prstami a zdola – bagrom. Volejbal hrávam vyše 10 rokov, láka má trénerstvo. Počet žiakov som stanovil do 20.

Bedminton som dal pre celú školu, ale obmedzené je to na 25 žiakov. Za 15 rokov sa na bedmintone vystriedali stovky žiakov a dosiahli sme rôzne úspechy. Na rozdiel od volejbalu, je to skôr hra jednotlivca, pokiaľ sa nehrá štvorhra.

Prihlášky budú k dispozícii hneď v prvý deň nástupu žiakov do školy a to 5.9.2022. Sídlim hore na 3. poschodí.

uč. Falis

 

Bedmintonový turnaj pre 8. ročník

Dňa 9.6.2022 sa počas bedmintonového krúžku uskutočnil za účasti 5 žiakov Bedmintonový turnaj pre 8. ročník. Hralo sa na jednom ihrisku na jeden set do 7. Každé hráč odohral 4 zápasy. A následne prebehlo vyhodnotenie turnaja, prvé tri miesta dostali medaily a každý ešte sladkú pozornosť.

Výsledky: Pokračovať v čítaní

Bedmintonový turnaj 6.-7.roč.

Dňa 21.4.2022 sa počas bedmintonového krúžku uskutočnil za účasti 5 žiačok Poveľkonočný bedmintonový turnaj pre 6. – 7. ročník. Hralo sa na jednom ihrisku na jeden set do 7. Každé dievča odohralo 4 zápasy. A následne prebehlo vyhodnotenie turnaja, prvé tri miesta dostali medaily a každá ešte sladkú pozornosť. Pokračovať v čítaní

Bedmintonový krúžok

Po dlhom čase sa stretneme na bedmintone vo štvrtok dňa 17.3.2022 od 13:30 do 15:30 hod.  vo veľkej telocvični. Platí to len pre tých žiakov, ktorí si v septembri podali prihlášku na krúžok. Títo žiaci dnes boli informovaní odo mňa. Kto nebol v škole, bude informovaný dodatočne. Verím, že sa už tešíte.

uč. Falis