OK vo volejbale žiačok

Dňa 18.3.2019 sa v ZŠ ČSA v Moldave nad Bodvou za účasti 6 škôl uskutočnilo OK vo volejbale žiačok . Hralo sa v dvoch skupinách, prvé dve školy zo skupín postúpili do semifinále.

Naše dievčatá najprv hrali so ZŠ Valaliky a s nimi prehrali 0:2. Potom porazili ZŠ Kysak 2:0 a teda postúpili do semifinále, kde sa stretli s domácou ČSA Moldava n/Bodvou, s ktorou prehrali 0:2. V boji o 3. miesto sa opäť stretli so ZŠ Valaliky, ktorým vrátili prehru zo základnej skupiny a vyhrali sme 2:0 a tak dievčatá obsadili pekné 3. miesto!

A kto teda reprezentoval našu školu?

1. Natália Sviatková – 9.A
  2. Veronika Rapavá – 9.A
  3. Katka Hegykoziová – 9.A
  4. Dominika Kováčová – 9.A
  5. Vivien Bodnárová – 8.A
  6. Viktória Čičilová – 8.C
  7. Zuzka Hegykoziová – 7.B
  8. Monika Zlacka – 5.A

Dievčatá prezentovali hru, ktorú sa naučili u mňa na krúžku. Keď sa vezme, že za rok sme len dva krát hrali na veľké ihrisko, tak o to je úspech ešte vzácnejší! Ďakujeme žiačkam za úspešnú reprezentáciu školy!