Koncoročný volejbalový turnaj

Dňa 19.6.2019 poobede počas volejbalového krúžku sa uskutočnil Koncoročný volejbalový turnaj trojčlenných družstiev. Do turnaja sa prihlásili 5 trojčlenné družstvá, hralo sa o krásne medaily a nejakú tú sladkú pozornosť. Každá trojica odohrala 4 zápasy, hralo sa na dva sety do 15.

Celkové poradie:

1. Katka Hegykoziová, Natália Sviatková, Veronika Rapavá – 7b
  2. Viktória Čičilová, Zuzka Hegykoziová, Vivien Bodnárová – 6b
  3. Lenka Manykóová, Dominika Kováčová, Sisa  – 3b
  4. Šimon Šimko, Monika Zlacka, Martin – 3b
  5. Alžbeta Vranayová, Saša Blašková, Emma Nemcová – 1b

Žiačky i žiaci opäť predviedli to, čo sa naučili na krúžku. Mnohé sety boli vyrovnané. Turnaj trval vyše dve hodinky, tak všetci si super zahrali. Menším prekvapením bola torta, ktorú dala spraviť Natália. A oceňujem, že nebol problém sa vyzbierať na ňu, čosi som prispel i ja. Ďakujem všetkým, čo chodili na volejbalový krúžok(veď konečne sme na OK vo volejbale v Moldave získali medailu!) a deviatačkam prajem veľa úspechov na strednej škole!

A samozrejme, od 4.9.2019 začíname písať novú kapitolu volejbalu na ZŠ v Čani 🙂