Volejbalový turnaj o Pohár starostu obce Čaňa

Dňa 29.7.2022  sa uskutočnil v popoludňajších hodinách volejbalový turnaj o Pohár starostu obce Čaňa. Turnaj sa uskutočnil v obecnej hale za účasti 4 družstiev. Zastúpenie sme mali i my Teacher´s TEAM, keď som poskladal družstvo zo starších i mladších hráčov. Keďže sa jednalo o MIX turnaj, tak hrali naše deviatačky Sofia Dudriková a Saša Anderovská, bývalý žiak Jakub Pancurák so Sabínou a traja sme boli z KE.

Spočiatku to nebolo také jednoduché, nakoľko sme skoro všetci dlhšie nehrali, najviac problémov robilo podanie. Prvý zápas sme odohrali proti tímu Haniska, v ktorom nastúpili tiež naši bývalí žiaci a to Tomáš Miškovič, Dominika Majorošová a prehrali sme 0:2. Hralo sa na dva vyhrané sety do 25. Druhý zápas sme odohrali proti domácemu tímu Pink Panthers a hra už bola lepšia, ale tiež sme prehrali 0:2. Za domáci tím tiež nastúpili naši bývalí žiaci ako napr. Martin Sasák. Daniel Karajoš alebo Janka Pásztorová. Posledný zápas sme hrali proti Orionu, ktorý mal len 4 členov, tak si požičiavali hráčov. Samozrejme proti nám sa chceli vytiahnuť. Prvý set sme vyhrali, v druhom sa nám menej darilo a prehrali sme ho. Nevadí. Celkovo sme obsadili 4. miesto, ale boli sme všetci radi, že sme si po dlhšom čase super zahrali.