Moje krúžky v šk. roku 2022/2023

Milí žiaci, milí rodičia,

v tomto školskom roku 2022/2023 budem mávať volejbal vo veľkej telocvični v stredy od 13:40 do 15:30 a bedminton tiež vo veľkej telocvični vo štvrtky od 13:40 do 15:30 hod.

Volejbal som dal pre druhý stupeň, lopty mám svoje, i mäkšie i extraligové. Rád by som mladších žiakov zapojil do MIDI a MINI, hrá sa volej na menšie ihriská. Najprv by sa naučili podávať, stačí zdola, lebo bez podania sa nedá zahrať. Potom by som šiel na odbíjanie zhora – prstami a zdola – bagrom. Volejbal hrávam vyše 10 rokov, láka má trénerstvo. Počet žiakov som stanovil do 20.

Bedminton som dal pre celú školu, ale obmedzené je to na 25 žiakov. Za 15 rokov sa na bedmintone vystriedali stovky žiakov a dosiahli sme rôzne úspechy. Na rozdiel od volejbalu, je to skôr hra jednotlivca, pokiaľ sa nehrá štvorhra.

Prihlášky budú k dispozícii hneď v prvý deň nástupu žiakov do školy a to 5.9.2022. Sídlim hore na 3. poschodí.