Bedmintonový kolotoč

Dňa 27.10.2022 sa počas bedmintonového krúžku uskutočnil prvý bedmintonový kolotoč, ktorého sa aktívne zúčastnilo 15 žiakov 4. až 7. ročníka. Hralo sa na 10 kôl, kto vypadol prvý, získal 1 bod, druhý 2 body atď…kto vyhral kolo, tak 15 bodov.

Na konci sa body spočítali a kto mal najviac, skončil na 1. mieste a získal zlatú medailu, potom na 2. mieste získal striebornú medailu atď. Po piatom kole sme si dali menšiu prestávku. Samozrejme nám hrala aj hudba a všetci žiaci dostali i tú sladkosť, aby si dobili energiu. Pred kolotočom sa žiaci rozcvičili v dvojiciach.

Výsledky:

1. Stefany Karafová 121 bodov
  2. Lilien Marcinová 110 bodov
  3. Nina Vaszily 98 bodov
  4. Dominika Bodová 96 bodov
  5. Sofia Kmecová 95 bodov
  6. Kristína Šimková 86 bodov
  7. Michal Lacko 83 bodov
  8. atď … Žofka, Vivien, Bianka, Nelka, Broňa, Sára, Sofia, Saša.

Po kolotoči prebehlo vyhodnotenie, rozdali sa medaily a sladkosti, spravil sa poriadok a žiaci šli spokojní domov

Kúpil som veľa medailí, takže počas bedmintonového krúžku sa podarí každému získať aspoň jednu medailu. 🙂