Bedmintonové kolotoče

Počas bedmintonového krúžku zvyknem organizovať pre žiakov i obľúbené bedmintonové kolotoče, kde najlepší traja žiaci vždy dostanú na pamiatku i medailu! Samozrejme pre všetkých sa ujdú aj tie sladkosti. No, oplatí sa prísť teda na bedminton, ktorý je každý štvrtok od 13:30 hod do 15:30 hod. vo veľkej telocvični. Kúpil som 60 medailí, tak hádam sa ujde aspoň po jednej pre každého.

Výsledky bedmintonového kolotoča uskutočneného v júni 2023:

1. miesto Lilien Marcinová 108 bodov
  2. miesto Stefi Karafová 78 bodov
  3. miesto Alexandra Rohunová 75 bodov
  4. miesto – 10. miesto Dominika Bodová, Žofka Šimková, Nina Vaszily, Bianka Mrázová, Nelka Marcinová, Sarah Šturáková, Branislavka Vargová.

Výsledky bedmintonového kolotoča uskutočneného v máji 2023:

1. miesto Lilien Marcinová 87 bodov
  2. miesto Stefi Karafová 83 bodov
  3. miesto Bianka Mrázová 55 bodov
  4. miesto – 10. miesto Miško Lacko, Vivien Miškovičová, Šimon Matis, Sarah Šturáková, Nina Vaszily, Sabína Pillárová, Branislavka Vargová.

Výsledky bedmintonového kolotoča uskutočneného v marci dňa 3.2.2023:

1. miesto Žofka Šimková 73 bodov
  2. miesto Dominika Bodová 65 bodov
  3. miesto Vivien Miškovičová 63 bodov
  4. miesto – 10. miesto Sarah Šturáková, Nina Vaszily, Nelka Marcinová, Kristínka Šimková, Bianka Mrázová, Branislavka Vargová, Mišo Lacko.

Kolotoča sa zúčastnilo 10 žiakov 4. – 6. ročníka. Víťazom blahoželáme!

Výsledky bedmintonového kolotoča uskutočneného vo februári 2023:

1. miesto Lilien Marcinová 108 bodov
  2. miesto Žofka Šimková 73 bodov
  3. miesto Dominika Bodová 69 bodov
  4. – 11. miesto Maroš Vattai, Stefy Karafová, Sarah Šturáková, Sára Ovsáková, Kristína Šimková, Bianka Mrázová, Mišo Lacko, Nina Vaszily.

Kolotoča sa zúčastnilo 11 žiakov 4. – 7. ročníka. Víťazom Blahoželáme!

Výsledky bedmintonového kolotoča uskutočneného v decembri 2022:

1. miesto Lilien Marcinová 79 bodov
  2. miesto Stefi Karafová 69 bodov
  3. miesto Žofka Šimková 57 bodov
  4. miesto – 9. miesto Bianka Mrázová, Dominika Bodová, Mišo Lacko, Nelka Marcinová, Kristínka Šimková, Branislavka Vargová.

Kolotoča sa zúčastnilo 9 žiakov 4. – 6. ročníka. Víťazom Blahoželáme!

Výsledky bedmintonového kolotoča uskutočneného v októbri 2022

1. miesto Stefi Karafová 121 bodov
  2. miesto Lilien Marcinová 110 bodov
  3. miesto Nina Vaszily 98 bodov
  4. Dominika Bodová, Sofia Kmecová, Kristínka Šimková, Mišo Lacko a ďalej hrali: Žofka, Vivien Bianka, Nelka, Branislavka, Sára, Sofia T., Saša R.

Kolotoča sa zúčastnilo 15 žiakov 4. – 7. ročníka. Víťazom blahoželáme!

Žiaci, ktorí nevyhrali v danom kolotoči, tak bolo im poctou odovzdať medailu tým najlepším. Starších žiakov som sa nesnažil tentoraz zapojiť do kolotoča, lebo by mladší žiaci nemali šancu. Im som spravil zvlášť turnaj, kde si mohli zahrať dvojhry medzi sebou.

Poniektorí žiaci sa nechceli zapojiť do kolotoča, tak počas neho hrali na ďalších voľných ihriskách.

Na bedmintonový krúžok sa prihlásilo 25 žiakov a zvykne byť pekná účasť skoro každý štvrtok poobede.