Bedmintonový krúžok – 21.9.2017

Takmer po troch mesiacoch si žiaci vo štvrtok poobede opäť prišli zahrať bedminton do veľkej telocvične. A bol to veru nátresk, keď hlavne na začiatku krúžku sa v hale tiesnilo cez 30 žiakov. Hralo sa doslova všade 🙂 Spočiatku som nechal hrať žiakov bez sita, nakoľko prišlo dosť veľa nových hráčov, prevažne z 1. stupňa.

Vyberali sa príspevky za krúžok a dokonca bol ešte záujem i o prihlášky! Neskôr mi žiaci pomohli natiahnuť štyri sitá cez celú telocvičňu a tak vznikli štyri hracie ihriská. Bolo radosťou pozerať sa na žiakov 1. stupňa ako sa sami zorganizovali a zahrali si kolotoč. Žiaci hrali prevažne dvojhry, vyskytla sa i štvorhra.

Najväčší úspech mal obľúbený kolotoč, kde žiakom 1. ročníka nevadilo, že oproti ním stojí ôsmak, či siedmačka. Jednoducho sa bavilo. Pri tej mase žiakov sa sem tam stalo, že kto vypadol, sa nenápadne opäť zapojil do hry 🙂 Pôvodne som chcel len 3-4 kolotoče a skončilo sa pri čísle 9 😀

Bolo krátko po pol štvrtej a už som chcel končiť, keď ešte 22 žiakov chcelo hrať a sa im nechcelo ísť domov! A perlička na záver: Pán učiteľ a pustite nám i Despacito? 🙂

O týždeň pokračujeme! PS: Od 13:40 hod. vo veľkej telocvični.

Fotogaléria: