Majstrovstvá školy v bedmintone – I. stupeň

Dňa 2.11.2017 sa v popoludňajších hodinách vrámci bedmintonového krúžku uskutočnil bedmintonový turnaj mladších žiakov i žiačok.. Turnaja sa zúčastnilo 8 žiakov a 5 žiačok. Pomimo ihrísk si zahralo nesúťažne ďalších 20 žiakov.Počas celého turnaja žiaci hrali na jeden set do 11 a dievčatá do 15.

Výsledkový servis:

Kto hral za žiakov: Šimon Šimko, Lukáš Riško, Michal krupáš, Alexej Kislík, Michal Juhás, DOminik Sijka, Saša Hockicko, Dávid Kassai Žiaci hrali v dvoch skupinách:

semifinále:

Lukáš Riško – Dominik Sijka 4:11

Michal Krupáš – Alexej Kislík 6:11

o 3. miesto: Michal Krupáš – Lukáš Riško 11:9

finále: Dominik Sijka – Alexej Kislík 10:11

Žiačky: Monika Zlacka, Martina Reisová, Kristína Strápková, Zoe Hockicková, Natália Pillarová

Každá z hráčok odohrala 4 zápasy do 15. Najviac víťazstiev dosiahla Monika Zlacka a to 4. keď porazila každú hráčku. Najviac problémov jej spôsobila Martinka Reisová, ktorú zdolala 15:14.

Celkovými víťazmi sa stali Alexej Kislík z 3.A a Monika Zlacka zo 4. A triedy. Gratulujeme! Víťazi dostali pekné poháre, prví traja hráči medaily a všetci lízatka.

Celkové poradie:

ml. žiaci: