OZNAM – Mikulášsky bedminton žiakov s rodičmi – update

Dňa 9.12.2017(v sobotu) sa v ZŠ Čaňa uskutoční Mikulášsky bedminton žiakov s rodičmi(so starými rodičmi) od 9.15 hod do 15.15 hod. vo veľkej telocvični(v zálohe bude malá telocvičňa). K dispozícii budú bedmintonové rakety v počte asi 25-30 (malé i veľké), hracie košíky, občerstvenie ( voda, čaj, káva), štartovné sa ešte upresní, štyri – päť  hracích ihrísk. Je nutná obuv do haly.

Počas dopoludnia budú i miniturnaje medzi žiakmi i rodičmi i obľúbený kolotoč! Nebude chýbať i hudba. Predpoklad je tak 30 žiakov a ich rodičia. Vítaná je každá pozornosť pre vaše deti. Prihlášku si žiak môže vyzdvihnúť  osobne u mňa od 27.11.2017(posunul som dátum). Návratku mi tiež osobne odovzdá v škole. V návratke bude treba uviesť počet osôb, aby som mal prehľad. Počet prihlášok je limitovaný.

PS: A možno príde aj Mikuláš! 🙂