3. bedmintonová sobota žiakov s rodičmi

Po dvoch mesiacoch v sobotu dňa 3.2.2018 sa opäť uskutočnilo už v poradí tretie bedmintonové podujatie pre žiakov a ich rodičov. Tentoraz bolo výnimočné tým, že ako sprievodná disciplína bola pripravená streľba zo vzduchovky a bola nádherná torta! 🙂

Všetkému tomu predchádzali prípravy a to prihlášky s návratkou, kde bolo napísané, že koľko osôb príde, nákup menšieho občerstvenia, dal som spraviť medaily, ceny do turnajov, vytlačil diplomy, pripravil zápisy na kolotoč, terče na streľbu atď…

Pripravili sa štyri hracie ihriská, hrala nám hudba. Už o pol desiatej bola telocvičňa pomaly plná, stoly pri vchode do telocvične sa začali plniť občerstvením, koláčmi, pochutinkami, nechýbal pitný režim. Keďže v tom čase bolo obdobie fašiangov, rodičia neváhali nafúkať cez 100 balónov, ktoré asistentky Nelka so Sárkou rozvešali po celej telocvični. Tak isto som kúpil klobúčiky na hlavu.

Okolo pol jedenástej začala registrácia žiakov na kolotoč. Prihlásilo sa 17 žiakov. Hralo sa na 8 kôl, kto vypadol prvý, dostal jeden bod, kto vyhral, tak dostal 17 bodov. Potom sa to všetko spočítalo a na konci vyhodnotilo. Hral sa jeden žiacky kolotoč, ale vyhodnotenie prebehlo až v dvoch kategóriach – dievčatá, chlapci, teda bolo udelených až šesť medailí.

Počas žiackeho kolotoča začala streľba zo vzduchovky pre rodičov v malej telocvični.Dohliadali na ňu p. Anderovský a p. Blaško.

Celkové poradie:

Žiaci:

1. Erik Sijka – 105
  2. Lukáš Riško – 92
  3. Dominik Sijka – 77
  4. Michal Juhás – 74
  5. Dávid Kassai – 72
  6. Sašo Hockicko – 58

Žiačky:

1. Kristína Lacková – 104
  2. Juliana Slovenská – 92
  3. Alexandra Blašková – 80
  4. Zoja Čonková – 69
  5. Nella Ondrušová – 57
  6. Kristína Strápková – 56
  7. Sophie Mitrová – 55
  8. Zoe Hockicková – 45
  9. Eliška Juhászová – 43
  10. Nina Anderovská – 36
  11. Miška Batiová – 29

Po žiakoch prišli na rad rodičia. Hral sa jeden rodičovský kolotoč, ale vyhodnotenie prebehlo už v dvoch kategóriach – otcovia, mamy, teda bolo udelených až šesť medailí.Zaregistrovalo sa ich až 21!!! 🙂.

Celkové poradie:

10. Jarka Anderovská – 69
  11. Stanislava Mitróová – 67
  12. Mirka Čonková – 53

Po rodičovskom kolotoči som sa pobral spracovať výsledky a žiaci v sprievode svojich rodičov si mohli ísť zastrieľať zo vzduchovky na terč v malej telocvični. Kto nemal záujem o streľbu, mohol vo veľkej telocvični hrať naďalej bedminton. Samozrejme prišiel čas i na tortu, ktorá každému chutila a ďakujeme pekne za ňu p. Sijkovej.

Výsledky zo streľby, 10 rán:

Žiaci:

1. Alexandra Blašková – 20
  2. Viliam Blaško – 10
  3. Dominik Sijka – 10

Rodičia:

1. Viliam Blaško – 84
  2. Tomáš Mitro – 82
  3. Stanislava Mitrová 76

Bedmintonová akcia trvala skoro 7 hodín, trošku dlhšie, ako to bolo predtým. Ale verím, že všetci ste sa cítili príjemne. Spolu prišlo cez 80 ľudí. A kedy bude ďalšie stretnutie? Už že ste dali objednať i tortu, ale ja ešte nemám dohodnutú telocvičňu u pani riaditeľky( týmto jej ďakujem za poskytnutie priestorov), ale chcel by som to v marci, ako som spomínal ten prvý termín. Možno nie každému to bude vyhovovať. A prebehlo by i celkové vyhodnotenie rodín.

Úprimne poďakovanie patrí všetkým, čo sa podieľali na tejto úžasnej akcii, ktorá na blízkom okolí i ďalekom 🙂 nemá obdobu. Každá akcia niečo stojí, môj čas, ktorý rád venujem, ak je záujem i peniaze. Vďaka anonymným sponzorom, sám by som to bez nich finančne neutiahol.

A ešte kolotoč ceny útechy:

1. Michal Juhás – 42
  2. Nella Ondrušová – 36