Veľkonočný volejbalový turnaj

Ako sme už skôr zaviedli tradíciu na Veľkonočný pondelok, tak bolo i dňa 2.4.2018, keď sa v popoludňajších hodinách uskutočnil volejbalový turnaj v obecnej hale. Turnaja sa zúčastnili 4 družstvá. Zastúpenie mala i naša škola Teacher´s TEAM( Denisa Bindová, Lívia Mušinská, uč. Falis), družstvo bolo doplnené o ďalších hráčov z Košíc i Prešova.

Hralo sa každý s každým na dva hrané sety do 25. Tentoraz už boli družstvá viac nadúpané, čo sa prejavilo v našich výsledkoch. I keď turnaj sme začali veľmi dobre, keď sme v prvom sete porazili Konvalinky, v druhom sete sa nám už menej darilo. Druhý zápas sme odohrali s takmer dievčenským tímom Načosky( dievčatá trénujúce spolu už dlhší čas i hrajúce Košickú mestskú ligu) a prehrali 0:2. Hlavne druhý set bol vyrovnaný. Tretí zápas sme odohrali s domácim tímom Pink Panthers, ktorý sme tak isto prehrali 0:2, hoci opäť druhý set bol veľmi vyrovnaný. V porovnaní s augustom 2017, kedy nám jediná lopta chýbala k 1. miestu, v porovnaní s novembrom 2017, kedy sme siahali na medailu, sme teraz nárok na medailu asi nemali. Ale nevadí. Dievčatá získali ďalšie skúsenosti, videli, aký dôležitý je pohyb v poli, tak verím, že skúsenosti s volejbalom preukážu potom na strednej škole! 🙂