Novoročný bedmintonový turnaj I

Dňa 10.1.2019 sa uskutočnil prvý z dvoch Novoročných bedmintonových turnajov pre žiakov I. stupňa počas bedmintonového krúžku. Tentoraz súťažili dievčatá,  do turnaja sa ich zaregistrovalo 12. Hralo sa modelom „pavúk“ – žrebovalo sa. To znamená, kto vyhral v prvom kole, postúpil ďalej, kto prehral, vypadol. Samozrejme, štyri dievčatá priamo postúpili do druhého kola, keďže nebolo 16 hračiek. V druhom kolo bolo už len 8 dievčat, v treťom kole 4 dievčatá, ktoré už súťažili o krásne medaily.

Výsledky 1. kola:

Ľudka – Zuzka 7:11

finále:

Kika – Zoja 11:8

Gratulujeme víťazke tohto Novoročného turnaja žiačok Kristínke Strápkovej! Druhá skončila Zojka Čonková a tretia Zuzka Kacvinska. Dievčatá mali z medailí ohromnú radosť. Ďakujem i za asistenciu Miškovi Juhásovi, ktorý mal na starosť ukazovať skóre. O týždeň vo štvrtok 17.1.2019 bude turnaj pre žiakov I. stupňa a v sobotu 19.1.2019 si dáme druhý rodičovský kolotoč!