Novoročný bedmintonový turnaj II

Dňa 17.1.2019 sa uskutočnil druhý Novoročný bedmintonový turnaj pre žiakov I. stupňa počas bedmintonového krúžku. Tentoraz súťažili chlapci,  do turnaja sa ich zaregistrovalo 11. Hralo sa modelom „pavúk“ – žrebovalo sa. To znamená, kto vyhral v prvom kole, postúpil ďalej, kto prehral, vypadol. Samozrejme, piati chlapci priamo postúpili do druhého kola, keďže nebolo 16 hráčov. V druhom kolo bolo už len 8 chlapcov, v treťom kole 4 chlapci, ktorí už súťažili o krásne medaily.

Výsledky 1. kola:

Eliáš – Angelovič 11:10

finále:

Riško – Fekete 11:6

Gratulujeme víťazovi tohto Novoročného turnaja žiakov Lukášovi Riškovi! Druhý skončil Patrik Fekete a tretí Lukáš Eliáš. Chlapci mali z medailí ohromnú radosť. Ďakujem i za asistenciu žiakom, ktorí mali na starosť ukazovať skóre. O týždeň vo štvrtok 24.1.2019 bude turnaj pre žiakov 5. – 6. ročníka!