Mikulášske bedmintonové turnaje

Dňa 5.12.2019 sa počas bedmintonového krúžku uskutočnil bedmintonový turnaj pre žiakov 5. – 6. ročníka. Turnaja sa zúčastnilo 10 žiakov, hralo sa na jeden set do 11. Žiaci boli vyžrebovaní do dvoch skupín. Každý žiak odohral min. 4 zápasy, teda v skupine ich bolo až 20, čo dalo zabrať. Kto skončil v skupine na 2. mieste, hral o 3. miesto, kto vyhral skupinu, hral finále.

Celkové poradie:

1. Šimon Šimko
  2. Martina Ivanová
  3. Martina Reisová
  4. Alexandra Gedeon
  5. – 10.Liliana Koscelníková, Maroš Vattai, Mirka Sonogová, Vanesa Hajzerová, Zoe Hockicková, Kristínka Strápková.

Dňa 28. novembra 2019 sa uskutočnil bedmintonový turnaj pre žiakov 1. – 2. ročníka. Spočiatku sa prihlásilo 8 žiakov, ale odvahu nabralo len 5 a tak sa odohralo 10 zápasov na jeden set do 11. Každý žiak si zahral 4 zápasy.

Poradie je nasledovné:

1. Miško Suchý 8 bodov
  2. Kristínka Šimková 6 bodov
  3. Oliver Suchý 4 body
  4. Stellka Čadilová 2 body
  5. Bibka Koscelníková 0 bodov

Dňa 21.11.2019 sa uskutočnil počas bedmintonového krúžku turnaj v dvojhre pre žiakov 3. – 4. ročníka. 10 žiakov bolo vyžrebovaných do troch skupín, hralo sa do 11 a víťazi skupín postúpili do menšieho finále, kde sa už hralo o medaily.

Konečné poradie:

1. Eliška Juhászová
  2. Sofia Kmecová
  3. Patrik Angelovič
  4. – 10. miesto Dominika, Branislavka, Kajka, Petronela, Karin, Viki, Žofka

Samozrejme nechýbalo menšie občerstvenie, nie každému sa podarilo vyhrať medailu, ale dúfam, že skoro každý bol spokojný, veď ako stále na krúžku, je tu možnosť si zahrať bedminton, zašportovať si, pohýbať sa. Za medaily ďakujeme BAMBINICAMP.