Bedmintonový turnaj žiakov pre 5. – 6. ročník

web_DSCN0078Dňa 18. októbra 2013 sa uskutočnil počas bedmintonového krúžku vo veľkej telocvični bedmintonový turnaj žiakov pre 5. – 6. ročník. Tí najlepší postúpia na záverečný turnaj do Rozhanoviec, ktorý sa uskutoční 8. novembra 2013 a bude to vlastne OK v bedmintone.

A kto sa zúčastnil turnaja?

1. Juraj Kopcsák
2. Adam Kucák
3. Samuel Varga
4. Denis Tomčo
5. Samo Novák
6. Matúš Szilágyi

V skupine sa hralo na dva sety do 11 a hral každý s každým, teda každý hráč odohral 5 stretnutí, čo bolo aj náročné, nakoľko sa hralo na dvoch ihriskách.

Celkovým víťazom sa stal Adam Kucák, druhý skončil Juraj Kopcsák a tretí Matúš Szilágyi. Gratulujeme! Všetci chlapci si príjemne užili bedmintonový turnaj, na konci ich neminula sladká odmena. Samozrejme, prví traja dostali medailu. Na krúžku boli prítomní aj ďalší žiaci, ktorí si mohli zatrénovať pomimo ihrísk.

Počas turnaja si žiaci rozhodovali sami, výsledky spracovávali Jakub Pancurák, Peter Jalč, hlavnou rozhodkyňou turnaja bola Sofia Stankovičová, pomáhali Salika Bindová a Karin Tomčová.

web_DSCN0079