Krajské kolo v bedmintone

web-DSCN2012Dňa 28.11.2014 mala naša škola ZŠ Čaňa prvý krát v histórii zastúpenie na Krajskom kole v bedmintone v kategórii starší žiaci, kde nás reprezentovali bratia Jakub a Tomáš Pancurákovci z 8.A triedy. Turnaja sa zúčastnilo 9 víťazných základných škôl jednotlivých obvodov. web-DSCN2081V prvom zápase chlapci prehrali s Rožňavou, ktorej hráči predviedli väčšie umenie, 0:2. Potom nasledovalo dlhšie čakanie na ďalší zápas. V druhom zápase, ktorý bol aj posledným, chlapci podľahli Spišskej Novej Vsi tiež 0:2, avšak tieto zápasy boli vyrovnanejšie a Tomáš dokonca nevyužil i niekoľko setbalov.

Chlapci určite získali ďalšie skúsenosti, ktoré sa im neskôr zídu. Na krajskom kole boli i tri školy, ktorých žiaci hrajú bedminton v košických bedmintonových kluboch.