OK vo volejbale žiakov

VOLEJBAL_evoluceV piatok dňa 20.3.2015 sa konalo OK vo volejbale žiakov tiež v Moldave nad Bodvou, ale organizátorom bola ZŠ ČSA Moldava. I keď spočiatku(tak ako i u dievčat) bolo nahlásených viac škôl, turnaja sa zúčastnilo nakoniec 7 škôl 3 z Moldavy, po jednej z Hanisky, Čane, Rozhanoviec i Kysaku.

V základnej skupine naši chlapci najprv hrali s ČSA Moldava, ktorá chcela celý turnaj vyhrať a tak postúpiť na krajské kolo. I prehrali sme 0:2 na sety. Potom sme hrali s Rozhanovcami, ktoré sme pobili 2:0. Aj keď deň predtým sa dohodlo, že sa bude hrať semifinále, tak sa nehralo. Chlapci si zahrali o celkové 3. miesto so ZŠ a G s VJM Moldava a prehrali sme 0:2 po setoch 14:25, 17:25. Teda sme obsadili ako dievčatá 4. miesto.

Konečné poradie OK vo volejbale žiakov pre šk. rok 2014/2015

1. ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou