OZNAM – Bedminton

Máme tu už október , počet žiakov, ktorí sa prihlásili na bedmintonový krúžok, sa nezadržateľne blíži ku číslu 50! A teda je čas na 1. bedmintonové podujatie žiakov s rodičmi, ktoré sa uskutoční dňa 20.10.2018 v sobotu od 9:00 hod. do 15:00 hod. vo veľkej telocvični! Tak ako minulý rok tak i teraz budú môcť celé rodinky si v škole zašportovať – zahrať bedminton. Bude kolotoč pre žiakov, kolotoč pre rodičov i útecha. Ako sprievodnú disciplínu by som tentoraz chcel dať tanečnú súťaž JUST DANCE NOW! U detí je to veľmi obľúbená mobilná aplikácia(mobil nebude podmienkou).

Verím, že i teraz donesiete niečo chutné, žiaci majú v obľube si zahrať bedminton, potom niečo uchmatnúť zo stola a pokračovať v hre. 🙂 Prihlášky som už rozdával, ale ešte stále sú nejaké k dispozícii.

Vyhrať bude možné medailu i za bedminton i za tancovanie! I diplom. 🙂